Wynajem długoterminowy - Wypożyczalnia Samochodów Carbon - Białystok

Wynajem długoterminowy

Długoterminowy wynajem samochodów umożliwia wynajęcie pojazdu na długi okres – od 3 miesięcy w górę. Oferta jest skierowana do firm lub osób, które chcą korzystać z samochodu dowolnej marki i klasy, bez konieczności zakupu samochodu na własność lub leasingu.

Dlaczego wynajem a nie leasing? Wynajmując nasze auta inwestujesz środki nie tylko przeznaczone na pojazd sam w sobie. To my martwimy się o serwis, utrzymanie stanu technicznego, przeglądy i ubezpieczenie – Ty wyłącznie korzystasz.

 

Wynajem długoterminowy pozwala firmie uniknąć znacznych kosztów, związanych z inwestycją w środki trwałe. Środki przeznaczone na zakup aut firmowych można spokojnie przeznaczyć na inne istotne potrzeby, a finansowanie floty odliczać od podatku – jako koszt prowadzonej działalności.

 

Firma lub osoba decydująca się na wynajem długoterminowy zobowiązana jest jedynie do ponoszenia kosztów paliwa. Raty wynajmu obejmują stałą, miesięczną opłatę, bez dodatkowych, ukrytych kosztów, której wysokość jest głównie uzależniona od czasu trwania umowy. W kosztach usługi zawarte są: koszty utrzymania auta, pełne ubezpieczenia, serwis pojazdu, a także zakup i sezonową wymianę opon zimowych/letnich  a w przypadku wystąpienia szkód komunikacyjnych koordynujemy likwidację i cały proces z tym związany.

 

Takie rozwiązanie cieszy się popularnością głownie w krajach Europy Zachodniej, jednak powoli zyskuje swoich zwolenników także w Polsce.

 

Sprawdź nasze stawki – skontaktuj się z nami!