Auto z OC sprawcy - Białystok

Auto z OC sprawcy

Zdarzają się w życiu sytuacje niekomfortowe. Do takich należy z pewnością kolizja drogowa. Jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku, a Twoje auto właśnie zostało uszkodzone. Nie musisz  przesiadać się do zatłoczonej komunikacji miejskiej, możesz skorzystać z samochodu zastępczego na czas naprawy. Koszty pokryje firma ubezpieczeniowa sprawcy. Nie ma znaczenia czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy też samochód służy Ci do dojeżdżania do pracy, lekarza lub innych istotnych czynności. Należy Ci się auto zastępcze z OC sprawcy. Dzięki nam otrzymasz auto na czas naprawy Twojego, w dodatku zupełnie za darmo! Udostępnimy Ci naszą komfortową flotę, aby nie zaburzać codziennego rytmu. Auto z naszej wypożyczalni w całości będzie sfinansowane z OC sprawcy-zgodnie z obowiązującymi przepisami*.

 

Warunkiem uzyskania zwrotu  kosztów:

  • udokumentowanie, że uszkodzony pojazd jest niezbędny poszkodowanemu i jego brak spowoduje określone straty finansowe, zdrowotne lub moralne.
  • wynajęcie samochodu zastępczego tej samej lub niższej klasy niż Państwa pojazd
  • posiadanie stosownego oświadczenia sprawcy kolizji lub raportu policji z miejsca zdarzenia, wraz z danymi osobowymi, nr polisy i nazwy towarzystwa ubezpieczeń sprawcy.

Co musicie Państwo zrobić:

  • przed wynajmem trzeba zgłosić zamiar wynajęcia samochodu zastępczego w sekretariacie firmy ubezpieczeniowej sprawcy o przykładowej treści:

„Dotyczy: (nr sprawy). Oświadczam, że w związku z uszkodzeniem przez Państwa Klienta(kę) mojego pojazdu, służącego do celów zarobkowych jestem zmuszony(a) wynająć pojazd zastępczy na czas jego naprawy. Przyjęto dnia …” (w celu potwierdzenia warto uzyskać pieczątkę zakładu ubezpieczeń na Państwa kopii)

lub

„Dotyczy nr…… Oświadczam, że w związku z uszkodzeniem przez Państwa Klienta mojego samochodu (samochodu należącego do mojej firmy) służącego do pracy / dojazdu do / prowadzenia działalności / leczenia, jestem zmuszony(a) wynająć pojazd zastępczy na czas naprawy.”

  • zadzwonić do nas 888-209-888 z zapytaniem o dostępne auta i go wynająć

 

* podstawa prawna:

Kodeks Cywilny art. 361, 363, i 415, Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 24.03.2000r. DU. Nr 26 poz. 310 w sprawie OC.